ABONAMENTY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Na czym polega subskrypcja?

W serwisie internetowym kartyedukacyjne.pl możesz co tydzień bezpłatnie pobrać materiały edukacyjne za pośrednictwem Facebooka. Wystarczy śledzić naszego walla i w co poniedziałek skomentować post 🙂 
Ale pamiętaj że to tylko niewielka część całego materiału.

Dostęp można wykupić w jednym z wariantów zwanych pakietami: Mądra Myszka, Myszka Ekspert lub Myszka Geniusz. Możesz kupić dostęp na określony czas albo do odwołania.

Dostęp zapewnia możliwość korzystania z serwisu w przeglądarkach internetowych na wszystkich urządzeniach z dostepem do Internetu oraz w mobilnej aplikacji Wyborczej.

Do korzystania z subskrypcji niezbędne jest założenie konta poprzez podanie swojego adresu email i utworzenie hasła, dzięki którym będziesz logować się do serwisu.

Jak mogę korzystać z subskrypcji?

Z zakupionej subskrypcji, możesz korzystać wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych.

Który pakiet wybrać?

Możesz wybrać spośród trzech pakietów – Mądra Myszka, Myszka Ekspert i Myszka Geniusz. Wszystkie grafiki i pomysły są tworzone przez nas w oparciu o wiedzę szkolną i ogólną. Oprócz dostępu do aktualnych treści otrzymujesz możliwość korzystania z materiałów edukacyjnych do 6 miesięcy do tyłu a w każdym nowym tygodniu pojawi się jeden nowy a najstarszy zniknie.

Mądra Myszka jest idealny dla tych, którzy chcą kreatywnie spędzić z dzieckiem około pół godziny na zabawie połączonej z nauką. Znajdziesz tutaj materiały edukacyjne pozwalające na zapoznanie dziecka z podstawami przerabianego tematu. 

Subskrypcja Myszka Ekpert to pakiet dzięki któremu zgłębisz dany temat ze swoim dzieckiem jeszcze bardziej. Czas zabawy z dzieckiem określamy na mniej więcej godzinę. Znajduje się w nim 50% całości opracowanego przez nas materiału. Mądra Myszka posiada poszerzony materiał o liczne elementy dzięki którym dziecko uczy się nie tylko danego tematu ale również motoryki, matematyki, kreatywnego myślenia i wielu innych.

Myszka Geniusz to pakiet, w którym znajdziesz 100% materiałów, w tym malowanki, kolorowanki, gry karciane, planszowe, labirynty, kodowanie, łączenie w pary, pisanie, liczenie, kojarzenie, nauka literek, podstaw matematyki i więcej! Co tydzień nowy materiał. 

W każdym pakiecie, wszystkie dostępne materiały możesz przeglądać i pobierać nie tylko na komputer ale również  na telefon lub tablet.

Jak zapłacić za subskrypcję?

Możesz zapłacić za subskrypcję płatnością cykliczną korzystając z serwisu PayPal, kartą debetową lub kredytową. Pod opisem każdego z pakietów znajdziesz odpowiednie przyciski do dokonania płatności.

Jak mogę zrezygnować z subskrypcji?

Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Wystarczy tylko że wyślesz do nas maila lub zadzwonisz z tą informacją a my do 12 godzin wyłączymy Ci dostęp jednak pamiętaj, że ponowne zapisanie się będzie możliwe dopiero po upływie 12 miesięcy od rezygnacji. Pamiętaj że system wyłączy dostęp do materiałów w dniu anulowania subskrypcji.

Jak kupić subskrypcję dla firmy lub instytucji?

Jeśli chcesz zakupić subskrypcję dla firmy lub instytucji to przed dokananiem płatności skontaktuj się z nami wysyłając maila lub bezpośrednio dzwoniąc do nas.

Zapoznaj się z regulaminem

Zapoznaj się z regulaminem – https://kartyedukacyjne.pl/polityka-prywatnosci-2/

A jeśli Ci powiem, że jest metoda aby Twoje dziecko domagało się i krzyczało „WIĘCEJ NAUKI!!”?

A jeśli Ci powiem, że jest sposób aby Twoje dziecko uczyło się podczas zabawy?

Dzięki naszym Materiałom Edukacyjnym przeniesiecie się w świat zabawy i nauki. Spędzając czas z dzieckiem/ dziećmi pogłębicie swoje więzi i jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie.

Każde dziecko odpowiednio przygotowane na wczesnym etapie poradzi sobie z każdą sytuacją w szkole. Mózg dziecka rozwija się bardzo dynamicznie już od poczęcia. Dziecko gromadzi niewiarygodną ilość informacji tworząc nowe połączenia w mózgu które nazywają się synapsami. Mają one kluczowe znaczenie w rozwoju ponieważ właśnie one przesyłają impulsy dzięki czemu mózg może sterować funkcjami organizmu, procesem myślenia, pamięcią, mową, uczuciami czy nauką. Jak widzisz wspieranie dziecka w tym okresie jest bardzo ważne. Badania pokazują że podczas odpowiedniej zabawy, w mózgu dziecka tworzą się nowe synapsy, tysiące nowych codziennie! Jednak nieużywane synapsy zanikają więc bardzo ważne jest rozwijanie dziecka w taki sposób żeby wzmocnić te połączenia, które mu pomogą w okresie dorastania jak na przykład pamięć, wysoka samoocena czy psychomotoryka.

 

 

Odpowiednio rozwinięte dziecko, staje się pewne siebie, jest odważne, nie ma problemów z nauką, zapamiętywaniem czy zachowaniem. Na każdym jego przyszłym etapie nauki świetnie sobie poradzi.

Każda chwila spędzona z dzieckiem na nauce przez zabawę sprawi że nie będziesz musiał/a się martwić o jego przyszłe oceny, nawet nie zauważysz kiedy odrabia swoje zadania domowe i nie będziesz musiał/a wydawać fortuny na korepetycje.

Wychowanie trójki dzieci pozwala mi śmiało stwierdzić że praca jaką wykonałam gdy byli mali, owocuje dziś szczęśliwymi, pełnymi pasji dziećmi z ogromną chęcią do dalszego rozwijania się.

Wiele pasji rodzi się już młodym wieku czy to będzie sport, muzyka, kodowanie, sklejanie modeli cokolwiek co będzie interesować Twoje dziecko, do wszystkiego będzie potrzebował koordynacji, kreatywnego myślenia, zapamiętywania i wielu innych umiejętnościa przede wszystkim siły by sprostać przeszkodom.

Poznaj swoje dziecko, pomóż mu rozwinąć skrzydła a stanie się dobry, szczęśliwym i spełnionym człowiekiem!

Śledź nas na portalach społecznościowych:

Social media: