brak
dostępu

Wygląda na to że nie masz jeszcze dostępu do tej strony

Opracowany materiały w nietuzinkowy, bardzo kreatywny sposób pozwoli Wam się bawić i uczyć jednocześnie. Rozwój dziecka oparty na zabawie to magia. Zmieniamy więc świat nauki w zabawę, budujemy mocny fundament i pomagamy wejść na szczyty.

Znajdziesz tutaj  wyjątkowo opracowane materiały edukacyjne, gry i zabawy do druku.

Nasze nietypowe podejście jest związane z wielką miłością do dzieci.

Wszystkie materiały są przygotowane do druku na formacie A4, niektóre z nich trzeba połączyć ze sobą co sprawia że zabawa z edukacją staje się taka po prostu ekstra.

W abonamencie otrzymujesz dostęp do Wszystkich naszych materiałów do 6 miesięcy do tyłu czyli 24 materiały edukacyjne

Każdy Poniedziałek przynosi NOWY MATERIAŁ!

Jeśli masz jakieś pytania to sprawdź nasze FAQ

A jeśli Ci powiem, że jest metoda aby Twoje dziecko domagało się i krzyczało „WIĘCEJ NAUKI!!”?

A jeśli Ci powiem, że jest sposób aby Twoje dziecko uczyło się podczas zabawy?

Dzięki naszym Materiałom Edukacyjnym przeniesiecie się w świat zabawy i nauki. Spędzając czas z dzieckiem/ dziećmi pogłębicie swoje więzi i jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie.

Każde dziecko odpowiednio przygotowane na wczesnym etapie poradzi sobie z każdą sytuacją w szkole. Mózg dziecka rozwija się bardzo dynamicznie już od poczęcia. Dziecko gromadzi niewiarygodną ilość informacji tworząc nowe połączenia w mózgu które nazywają się synapsami. Mają one kluczowe znaczenie w rozwoju ponieważ właśnie one przesyłają impulsy dzięki czemu mózg może sterować funkcjami organizmu, procesem myślenia, pamięcią, mową, uczuciami czy nauką. Jak widzisz wspieranie dziecka w tym okresie jest bardzo ważne. Badania pokazują że podczas odpowiedniej zabawy, w mózgu dziecka tworzą się nowe synapsy, tysiące nowych codziennie! Jednak nieużywane synapsy zanikają więc bardzo ważne jest rozwijanie dziecka w taki sposób żeby wzmocnić te połączenia, które mu pomogą w okresie dorastania jak na przykład pamięć, wysoka samoocena czy psychomotoryka.

Odpowiednio rozwinięte dziecko, staje się pewne siebie, jest odważne, nie ma problemów z nauką, zapamiętywaniem czy zachowaniem. Na każdym jego przyszłym etapie nauki świetnie sobie poradzi.

Każda chwila spędzona z dzieckiem na nauce przez zabawę sprawi że nie będziesz musiał/a się martwić o jego przyszłe oceny, nawet nie zauważysz kiedy odrabia swoje zadania domowe i nie będziesz musiał/a wydawać fortuny na korepetycje.

Wychowanie trójki dzieci pozwala mi śmiało stwierdzić że praca jaką wykonałam gdy byli mali, owocuje dziś szczęśliwymi, pełnymi pasji dziećmi z ogromną chęcią do dalszego rozwijania się.

Wiele pasji rodzi się już młodym wieku czy to będzie sport, muzyka, kodowanie, sklejanie modeli cokolwiek co będzie interesować Twoje dziecko, do wszystkiego będzie potrzebował koordynacji, kreatywnego myślenia, zapamiętywania i wielu innych umiejętnościa przede wszystkim siły by sprostać przeszkodom.

Poznaj swoje dziecko, pomóż mu rozwinąć skrzydła a stanie się dobry, szczęśliwym i spełnionym człowiekiem!

Śledź nas na portalach społecznościowych:

Social media: