FAQ – albo najczęstsze pytania i odpowiedzi 

nie otrzymałem/am maila

Proszę sprawdź czy nie wkradła się jakaś literówka w adresie mailowym – a jeśli masz wątpliwości, to skopiuj go i wklej w formularzu.

Otrzymałem/am maila ale nie ma załącznika

W mailu od Nas nie znajdziesz załącznika, musisz kliknąć w turkusowy przycisk „ściągnij bezpłatny materiał” a plik automatycznie zostanie pobrany.

Klikam na turkusowy przycisk a plik się nie ściąga

Sprawdź w ustawieniach przeglądarki czy nie masz zablokowanych wyskakujących okienek lub Twój antywirus przypadkiem blokuję stronę kartyedukacyjne.pl

Rozwiązania są powszechnie dostępne na google, wystarczy że  wpiszesz pytanie zawierające twoje urządzenie lub oprogamowanie.

Otwórz swój program antywirusowy, wejdź w ustawiania – ogólne – dodaj wyjątek i wklej poniższy kod w całości:
https://tracking.mail1.mmdlv.com/

Czy mogę otrzymać fakturę do zamówienia?

Oczywiście, aby otrzymać fakturę zaznacz to w uwagach podczas dokonywania zakupu. Napisz również na jakie dane mamy wystawić fakturę.

Jak zapisać się do abonamentu?

Wystaczy, że wybierzesz plan abonamentu/ subskrypcji i w dolnej części strony z opisem tego planu odnajdziesz dwa przyciski „PayPal Subskrybuj” jeśli posiadasz konto PayPal oraz „Karta debetowa lub kredytowa” jeśli nie posiadasz konta PayPal, następnie wypełnisz swoje dane i dokonasz płatności. W następnym kroku zweryfikujemy Twoją płatność i w ciągu 12 godzin od płatności utworzymy dla Ciebie konto (jeśli go jeszcze nie posiadasz) z dostępem do wybranych materiałów. 

Czy mogę zmienić abonament na wyższy lub niższy?

Tak, w dowolnym momencie możesz zmienić swój abonament, wystarczy że napiszesz do nas maila na kontakt@kartyedukacyjne.pl a my zajmiemy się resztą 😉

Niestety materiały w moim abonamencie znikają.

Musisz mieć na uwadze, że wraz z pojawieniem się nowego materiały jeden najstarszy będzie znikał. W każdym abonamencie możliwe do pobrania są materiały do 6 miesięcy do tyłu.

Czy tworzycie materiały na specjalne zamówienie?

Oczywiście, jeśli chcesz abysmy stworzyli materiały edukacyjne lub grę edukacyjną dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami korzystając z zakładki „KONTAKT” a omówimy szczegóły.

Czy mogę redystrybuować lub sprzedawać Wasze materiały?

Nieestety nie, jest to zabronione. Wszystkie nasze materiały są chronione prawem autorskim zgodnym z ustawą z dnia 4.02.1994 roku. 

Dostępne materiały można wykorzystywać do własnych celów edukacyjnych.

Czy publikując prywatne zdjęcia wykonane podczas zabawy z wykorzystaniem Waszych materiałów, muszę oznaczać KARTY EDUKACYJNE?

Na pewno nie będziemy Cię do tego zmuszać jednak będzie nam bardzo miło 🙂

Na czym polega subskrypcja?

W serwisie internetowym kartyedukacyjne.pl możesz co tydzień bezpłatnie pobrać materiały edukacyjne za pośrednictwem Facebooka. Wystarczy śledzić naszego walla i w co poniedziałek skomentować post 🙂 
Ale pamiętaj że to tylko niewielka część całego materiału.

Dostęp można wykupić w jednym z wariantów zwanych pakietami: Mądra Myszka, Myszka Ekspert lub Myszka Geniusz. Możesz kupić dostęp na określony czas albo do odwołania.

Dostęp zapewnia możliwość korzystania z serwisu w przeglądarkach internetowych na wszystkich urządzeniach z dostepem do Internetu oraz w mobilnej aplikacji Wyborczej.

Do korzystania z subskrypcji niezbędne jest założenie konta poprzez podanie swojego adresu email i utworzenie hasła, dzięki którym będziesz logować się do serwisu.

Jak mogę korzystać z subskrypcji?

Z zakupionej subskrypcji KARTEDUKACYJNYCH możesz korzystać wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych.

Który pakiet wybrać?

Możesz wybrać spośród trzech pakietów – Mądra Myszka, Myszka Ekspert i Myszka Geniusz. Wszystkie grafiki i pomysły są tworzone przez nas w oparciu o wiedzę szkolną i ogólną. Oprócz dostępu do aktualnych treści otrzymujesz możliwość korzystania z materiałów edukacyjnych do 6 miesięcy do tyłu a w każdym nowym tygodniu pojawi się jeden nowy a najstarszy zniknie.

Mądra Myszka jest idealny dla tych, którzy chcą kreatywnie spędzić z dzieckiem około pół godziny na zabawie połączonej z nauką. Znajdziesz tutaj materiały edukacyjne pozwalające na zapoznanie dziecka z podstawami przerabianego tematu. 

Subskrypcja Myszka Ekpert to pakiet dzięki któremu zgłębisz dany temat ze swoim dzieckiem jeszcze bardziej. Czas zabawy z dzieckiem określamy na mniej więcej godzinę. Znajduje się w nim 50% całości opracowanego przez nas materiału. Mądra Myszka posiada poszerzony materiał o liczne elementy dzięki którym dziecko uczy się nie tylko danego tematu ale również motoryki, matematyki, kreatywnego myślenia i wielu innych.

Myszka Geniusz to pakiet, w którym znajdziesz 100% materiałów, w tym malowanki, kolorowanki, gry karciane, planszowe, labirynty, kodowanie, łączenie w pary, pisanie, liczenie, kojarzenie, nauka literek, podstaw matematyki i więcej! Co tydzień nowy materiał. 

W każdym pakiecie, wszystkie dostępne materiały możesz przeglądać i pobierać nie tylko na komputer ale również  na telefon lub tablet.

Jak zapłacić za subskrypcję?

Możesz zapłacić za subskrypcję płatnością cykliczną korzystając z serwisu PayPal, kartą debetową lub kredytową. Pod opisem każdego z pakietów znajdziesz odpowiednie przyciski do dokonania płatności.

Jak mogę zrezygnować z subskrypcji?

Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Wystarczy tylko że wyślesz do nas maila lub zadzwonisz z tą informacją a my do 12 godzin wyłączymy Ci dostęp jednak pamiętaj, że ponowne zapisanie się będzie możliwe dopiero po upływie 12 miesięcy od rezygnacji.

Jak kupić subskrypcję dla firmy lub instytucji?

Jeśli chcesz zakupić subskrypcję dla firmy lub instytucji to przed dokananiem płatności skontaktuj się z nami wysyłając maila lub bezpośrednio dzwoniąc do nas.

Telefon:

Śledź nas na portalach społecznościowych:

Social media: